درباره ما

درباره تارازبار

 اگر قصد اثاث کشی و حمل اثاثیه در اصفهان را دارید. شرکت اثاث کشی تارازبار با بیش از یک دهه سابقه در زمینه های حمل اثاثیه، بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی. از جمله: اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، اثاثیه ادارات و شرکت ها، حمل و جابجایی وسایل سنگین مانند پیانو، یخچال، گاو صندوق و ….  این شرکت با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه حمل اثاثیه و اسباب کشی، بدون محدودیت زمانی در هر یک از ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز و همشهریان محترم میباشد.

حمل و بسته بندی اثاثیه

بسته بندی و حمل اثاثیه شما عزیزان در محل مورد نظر شما صورت میپذیرد. میتوانید سریعترین و بزرگترین ماشین های داخل شهری و برون شهری، مانند: کامیونت، نیسان، وانت بار و …. را از تارازبار بخواهید. ماشین هایی که در خدمت شما عزیزان قرار می دهیم کاملا تمیز و دارای موکت برای جلوگیری از کوچکترین صدمه به اثاثیه شما است.

تارازبار در بسته بندی کردن دقیق اثاث کوچک و بزرگ، مانند: یخچال ساید، گاوصندوق، پیانو و … به شما یاری میرساند و در سریع ترین زمان و با دقت کافی، مطابق با خواسته های شما آنها را حمل میکند. تارازبار آماده همکاری با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی میباشد. شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول به کارند، با این وجود از جمله خدماتی که تارازبار را منحصربه فرد خاصترین شرکت های حمل اثاثیه در اصفهان کرده عبارت است از:

امضای قرارداد برای تضمین و اطمینان خاطر حمل اثاثیه در اصفهان

بسته بندی کالاها و لوازم منزل با دقت کامل

داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

حمل اسباب و اثاثیه منزل در اصفهان توسط افراد متخصص و با تجربه

حمل اثاثیه با نیسان و وانت بار داخل شهر و برون شهر

فرستادن کارگران برای تخلیه بار به صورت شبانه روزی

حمل و جابجایی وسایل سنگین به صورت حرفه ای مانند گاوصندوق، پیانو، یخچال و …

هدف تارازبار، ارائه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در اصفهان و جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.

بسته بندی وسایل-تارازبار

یکی از شیرین ترین و مهمترین قسمت های اسباب کشی، بسته بندی وسایل است. بسته بندی وسایل باید به صورت اصولی انجام شود که این کار نیاز به تجربه کافی و تخصص دارد. وسایلی که برای بسته بندی مورد نیاز است، عبارت است از: ماژیک، مقداری کارتن خالی و با کیفیت، چسب پهن، روزنامه و یا پارچه و ….. سعی کنید وسایل شکستنی را داخل کارتن های محکم و ضخیم بگذارید و حتما با استفاده از ماژیک روی آن نوع وسایل داخل کارتن را بنویسید. تا کارگران شرکت تارازبار در زمان جابجایی، در صورت نیاز، آنها را در جای امن ماشین بگذارند.

بهتر است قبل از بسته بندی، تمامی وسایل را تمیز کنید و در آخر بسته بندی کنید. برای کثیف و خراب نشدن وسایلی که کارتن ندارند، دورتادور آنها را سلفون پیچ کنید و با پلاستیک های حباب دار و چسب محکم کنید. اگر شما زمان کافی و تجربه ندارید، میتوانید از شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمک بگیرید.

شرکت تارازبار به عنوان بزرگترین شرکت اثاث کشی در اصفهان شناخته شده است که با داشتن کادر مجرب و متخصص و آموزش دیده، بسته بندی وسایل شما را به عهده میگیرد. شما میتوانید با خیالی آسوده و راحت، وسایل و کالاهای خود را به تارازبار بسپارید.

ساعات کاری شرکت اثاث کشی در اصفهانتارازبار

تارازبار، آماده خدمت رسانی در طول شبانه روز و بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای شما همشهریان عزیز است. شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل، در هر مکانی که هستید تماس بگیرید. تارازبار اسباب و اثاثیه شما را بسته بندی میکند و وسایل شما را بدون کوچکترین آسیب، درب منزلتان تحویل میدهد.

هزینه حمل اثاثیه – تارازبار

هزینه اثاث کشی در اصفهان بسته به عوامل متعددی تعرفه مشخصی ندارد و نسبت به اثاثیه شما و ماشینی که برای شما ارسال میشود، هزینه جابجایی متغیر میباشد. وسیله ای که شرکت تشخیص میدهد برای اثاثیه شما مناسب است در هزینه شما تاثیر میگذارد. هر چه اثاثیه کمتر باشد هزینه حمل و نقل شما کمتر میوشد.

اگر قصد حمل اثاثیه به شهرستان را دارید مسلما یک هزینه اضافی میان راهی باید پرداخت کنید. تارازبار پیشنهاد میکند قبل از همکاری با شرکت های حمل اثاثیه اول با آنها مشورت کنید و هزینه های حمل اثاثیه را پرس و جو کنید بعد قرار داد ببندید.

تارازبار به عنوان منصف ترین و بهترین شرکت جابجایی و حمل اثاثیه در اصفهان، توانسته متمایزترین و بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ارئه دهد. شما میتوانید مقرون به صرفه ترین هزینه ی جابجایی را با شرکت تارازبار تجربه کنید و با خیالی آسوده و بدون دغدغه جابجایی وسایل خود را به تارازبار بسپارید.

خلاصه:

یکی از کارهایی که همه انسان ها با آن آسنا هستند و امروزه کم و بیش با آن سروکار داند، حمل اثاثیه و جابجای از مکانی به مکانی دیگر است. اثاث کشی به معنای حمل اثاثیه و یا جابجایی از مکانی به مکان دیگری است.در زمان های قدیم جمع کردن و بسته بندی اثاثیه را هر خانواده به کمک هم و یا همسایه ها انجام می داد و احتمال شکستن و یا از بین رفتن وسایل خیلی زیاد بود. اما با گذر زمان و پیشرفت علم، به راحتی میشود اثاثیه را در کمترین زمان و بدون هیچ آسیبی به شرکت های حمل اثاثیه در اصفهانتارازبار بسپارید. بهتر است این کار حساس را به متخصصین این کار، مانند شرکت تارازبار بسپارید تا با خیالی آسوده و راحت شما را در حمل اثاثیه منزل همراهی کنند.

تارازبار با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ی حمل اثاثیه، حمل جهیزیه عروس، حمل اثاثیه ادارات و شرکت ها، حمل وسایل سنگین مانند گاو صندوق، پیانو، یخچال و … با داستن کادر مجرب و متخصص، بودن محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیزمان میباشد. از جمله خدماتی که شرکت اسباب کشی در اصفهانتارازبار را جز بهترین و منحصربه فردترین شرکت ها کرده است؛ عبارت است از:

امضای قراردارد برای تضمین اثاث

بسته بندی وسایل و اثاثیه با دقت بالا

داشتن بیمه نامه معتبر از اداره اصناف

حمل تخصصی اثاثیه منزل با کادر با تجربه

حمل بار نیسان و وانت با داخل شهر و برون شهر

فرستان کارگران برای تخلیه بار به صورت شبانه روزی

جابجایی و حمل وسایل سنگین به صورت حرفه ای و تخصصی از جمله: گاوصندوق، پیانو، یخچال ساید و ….

هدف تارازبار، ارائه خدمات حمل اثاثیه و اثاث کشی داخل شهری و برون شهری، جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.