حمل اثاثیه منزل دراصفهان (حمل وسایل سنگین)

امروزه در بسیاری از شرکت های دولتی و یا خصوصی، هتل ها، بانک ها، موسسات، سازمان ها و حتی منازل اسباب و اثاثیه سنگین و غول پیکر زیادی وجود دارد. همواره یکی از سخت ترین بخش های عملیات اسباب کشی حمل وسایل سنگین بوده است. شرکت حمل اثاثیه تارازبار حمل وسایل سنگین و بد بار را (حمل اثاثیه منزل در اصفهان) را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد.

برخی از وسایل بدلیل وزن و یا اندازه نیاز به مهارت تخصصی برای بسته بندی و جابجایی دارند. وسایلی مانند گاز، یخچال، ماشین لباسشویی پیانو و … که علاوه بر دقت در حمل و انتقال نیاز به دقت خاص در زمان بسته بندی نیز دارند. دقت کنید که بسته بندی و حمل وسایل سنگین منازل، ادارت و کارخانجات کار هر کسی نیست و می تواند خطرناک و حتی کشنده باشد. کارگران مجرب شرکت باربری و اسباب کشی تارازبار شما را در این کار یاری می رسانند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل گاو صندوق

امروزه بیشتر سازمان ها، شرکت و حتی افراد معمولی بخش زیاد یا تمام دارایی های ارزشمند خود (از قبیل: ارز، طلا و نقره، پول نقد، مدارک و…) را در گاوصندوق های بزرگ و یا کوچک قرار می دهند.گاهاً حمل گاوصندوق های کوچک و سبک براحتی توسط یک یا دو نفر صورت می گیرد. ولی برای مجموعه هایی که گاوصندوق های بزرگ دارند، پیشنهاد ما این است که از یک شرکت حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی کمک بخواهند. چرا که این حمل گاوصندوق های بزرگ و سنگین می تواند بسیار خطرناک و منجر به آسیب دیدگی های شدید و مصدومیت های جبران ناپذیر گردد.برخی از خدماتی که شرکت حمل بار تارازبار در زمینه حمل گاوصندوق انجام می دهد عبارتند از:

  • بسته بندی گاوصندوق های سبک و سنگین
  • حمل گاوصندوق خانگی، سازمانی و اداری با امنیت بالا
  • حمل گاوصندوق های سنگین و سبک

حمل وسایل سنگین منازل

هموراه در منازل وسایل سنگین و بزرگی وجود دارند که در هنگام اسباب کشی به دغدغه ای بزرگ برای خانواده ها تبدیل می گردند. وسایلی مانند یخچال، بوفه و ویترین، کمدها و قفسه ها، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، گاو صندوق، پیانو، تحت خواب، مبلمان راحتی و… وسایلی هیتند که اگر در هنگام جابجایی آن ها دقت کافی نداشته باشید می تواند منجر به آسیب دیدگی شخص و یا آسیب دیدن وسایل منزل شود. برخی از خدماتی که تارازبار (شرکت حمل اثاثیه منزل) در زمینه حمل وسایل سنگین منازل انجام می دهد عبارتند از:

بسته بندی و حمل یخچال، بسته بندی و حمل بوفه و ویترین، بسته بندی و حمل کمدها و قفسه ها، بسته بندی و حمل تلویزیون، بسته بندی و حمل ماشین لباسشویی، بسته بندی و حمل ماشین ظرفشویی، بسته بندی و حمل اجاق گاز، بسته بندی و حمل گاو صندوق، بسته بندی و حمل پیانو، بسته بندی و حمل تحت خواب، بسته بندی و حمل مبلمان راحتی و…

پیشنهاد تارازبار (شرکت حمل اثاثیه منزل)

اگر که میخواهید حمل اثاثیه منزل در اصفهان منزل، اداره و یا شرکت را شروع کنید، تارازبار کارآمدترین راهکارها را برای حمل وسایل شما دارد. تارازبار جا به جایی وسایل سنگین و قیمتی شما را به عهده میگیرد. وسایل سنگین مانند گاو صندوق و پیانو و….

میتوانید کار صفر تا صد را به تارازبار بسپارید و از دقدقه حمل اثاثیه راحت شوید.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم:

09103935080
09140772354
09138865239

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 شرکت حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و حمل بار تارازبار آماده حمل وسایل شماست. تارازبار با کمک از تجهیزات مناسب اسباب کشی، وسایل شما را  بدون آن که به ان آسیب وارد شود جابجا می کند.

ما به هدفمان در حمل اثاثیه رسیدیم.هدف ما کاهش استرس و افزایش اطمینان شماست.