۱- بسته بندی ۲- حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارمندان و نیرو های مجرب ما به منظور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان، در شرکت حمل اثاثیه تارازبار آماده‌اند.

برای اینکه وظایف شان را تمام و کمال برای شما انجام دهند.

تارازبار در زمینه ی بسته بندی وسایل نیز تبحر دارد. اگر تصمیم به اسباب کشی گرفته اید و اطلاع و آگاهی لازم در خصوص اسباب کشی ندارید، از ما کمک بخواهید.

بسته بندی وسایل از  عملکرد های ما در امر حمل اثاثیه منزل در اصفهان است.

باربران شرکت حمل اثاثیه تارازبار توسط مدرن ترین متدهای بسته بندی، اثاثیه منزل و ارداه ها را به سادگی با امنیت بالا بسته بندی می کنند.

از طرفی بسته بندی وسایل متد خاصی را میطلبد. منظور از وسایل خاص، وسایل برنده و تیز و وسایل شکستنی و همچنین اثاثیه و سیستم های صنعتی اداره ها، وسایل خیلی سنگین و غیره می باشند.

بسته بندی وسایل منزل

یکی از پارامترهایی که بسیاز نیاز به صرف زمان و دقت بالا دارد، بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل جهت اسباب کشی است. هر کدام اثاثیه منزل بنا بر تنوع اثاثیه که در منزل می بایست در وضعیت خاصی بسته بندی شوند. شرکت حمل اثاثیه تارازبار خدمات زیر را در پکیج های خود ارائه می دهد:

بسته بندی بندی تلوزیون، بسته بندی اجاق گاز، بسته بندی مبل راحتی، بسته بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی، بسته بندی لامپ ها و لوسترها، بسته بندی وسایل اتاق کودک و اسباب بازی ها، بسته بندی کفش ها، حوله ها و پتوها، بسته بندی فرش ها و موکت ها، بسته بندی سرویس خواب، بسته بندی وسایل آشپزخانه و وسایل برقی و…

بسته بندی وسایل سنگین

چه در منازل چه در ادارات و شرکت ها و چه در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی همواره وسایل سنگین و غول پیکری وجود دارند که بسته بندی و حمل آن ها کاری بسیار سخت و دشواربه نظر می رسد. شرکت حمل اثاثیه تارازبار در جهت تسهیل کار مشتریان و عدم وارد شدن آسیب به اثاثیه، درها یا دیوارها، حمل وسایل سنگین را نیز انجام می دهد. شرکت اسباب کشی تاراز بار بسته بندی و حمل وسایل سنگین زیر را انجام می دهد:

پیانو

دستگاه های صنعتی

کمد و قفسه

گاوصندوق

مبلمان راحتی

ویترین و بوفه

یخچال ساید بای ساید

تجهیزات بسته بندی

از آنجایی که هر فرد برای اثاثیه ای که استفاده می کند چه در شرکت ها و منزل و یا ادارات، و چه در کارگاه ها و کارخانه ها ارزش قائل است، نیاز مبرم به رعایت نکات ایمنی مشهود است. یکی از مهمترین پارامترهایی که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، ضریب امنیت وسایل را به هنگام اسباب کشی پایین می آورد، بسته بندی وسایل است.

ابزارآلات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه منزل، در افزایش مقدار کیفیت بسته بندی بسیار مؤثر هستند. ابزارآلات و تجهیزات اولیه به منظور بسته بندی اثاثیه عبارتند از:

  • انواع جعبه و کارتن های بسته بندی
  • پوشش های پلی اتیلن چند لایه مقاوم
  • روزنامه و پوشال
  • عایق های ضربه گیر (وکیوم های حباب دار)
  • کیسه حمل رختخواب
  • ماژیک، چسب پهن و لیبل (برچسب)

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

پیشنهاد تارازبار در خصوص حمل اثاثیه منزل

اگر تصمیم به اسباب کشی منزل و یا حمل اثاثیه منزل در اصفهان گرفته اید، یک چک لیست از اثاثیه منزل مهیا کنید.

ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی آن ها آماده سازی کنید.

پیشنهاد می کنیم که اثاثیه اتاق ها را در جعبه و کارتن های مجزا و جداگانه بسته بندی نمایید.

این کار موجب می شود که بعد از حمل اثاثیه هر کارتن یا بسته در مکان خاص خود مستقر شود.

در صورت نیاز به مشاوره، کمک و یا مشورت در خصوص حمل اثاثیه منزل در اصفهان، هم اکنون با ما تماس بگیرید:

09103935080
09140772354
09138865239

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شرکت باربری اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل تارازبار

با بهره گیری از پرسنل و کارگران ورزیده و مجرب در امر بسته بندی و اسباب کشی و همچنین با داشتن ناوگانی مجهز از بهترین وسایل حمل اثاثیه منزل ( وانت برای حمل بارهای کمتر و کامیون های حمل بار سنگین) خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های حمل اثاثیه در اصفهان و شهرهای اطراف معرفی کرده است.

قیمت ارزان و مطلوب و منصفانه و مناسب جهت پرداخت هزینه اسباب کشی های برون شهری و درون شهری از ویژگی ها و فاکتورهای بارز تاراز بار است.