حمل اثاثیه منزل دراصفهان (حمل وسایل سنگین)

امروزه در بسیاری از شرکت های دولتی و یا خصوصی، هتل ها، بانک ها، موسسات، سازمان ها و حتی منازل اسباب و اثاثیه سنگین و غول پیکر زیادی وجود دارد. همواره یکی از سخت ترین بخش های عملیات اسباب کشی حمل وسایل سنگین بوده است. شرکت حمل اثاثیه تارازبار حمل وسایل سنگین و بد بار را (حمل اثاثیه منزل در اصفهان) را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد.

راهکار های خوب برای حمل ساید به شکل مطمئن

نخست، این که در یخچال را از آن جدا کنید. این کار بوسیله متخصص فنی انجام می گیرد. خارج کردن در یخچال سنگینی آن را کم می کند و از خش خوردگی آن جلوگیری می کند. در را جدا بسته بندی کنید. پس از رسیدن مکان جدید از متخصص فنی درخواست کنید که در را وصل کند.

فراموش نکنید که آن را عمودی جابجا کنید. افقی کردن آن باعث نشت روغن کمپرسور به درون مجاری سرد کننده گاز می شود. مراقب باشید و آن را عمودی حمل کنید.

جدا سازی قطعات بلا استفاده حمل اثاثیه اصفهان

قطعات جانبی و قابل جدا شدن همه اثاثیه را جدا کنین و آن ها را از یخچال بیرون آورید. اگر تمایلی به جداسازی در آن ندارید، از چسب برای بستن آن استفاده کنید. چسب زدن در از باز و بسته شدن آن حین حمل اثاثیه  اصفهان پیشگیری می کند.

بهره مندی از وسایل باربری برای جابجایی ساید در حمل اثاثیه منزل

برای حمل یخچال ساید از وسیله حمل بار مانند چرخ بهره ببرید. این وسیله باعث سریع تر شدن جابجایی می شود و شرایط را برای حمل ایستاده آن محتمل می سازد.

موقعی که اثاثیه خود را داخل ماشین حمل بار اصفهان قرار بدهید، از محل استقرار آن اطمینان حاصل کنید. اطراف یخچال را با ابزاری مثل پتو یا فوم های نرم و یا پوشش های حبابدار پلاستیکی بپوشانید تا از صدمه دیدن آن مانع شود. شکل ۲

حمل-اثاثیه-منزل-در-اصفهان

حمل-اثاثیه-منزل-در-اصفهان

شکل ۲-حمل اثاثیه منزل در اصفهان

مواردی برای حمل مطمئن و درست ساید در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

محتوای درون یخچال را بیرون آورید. درون آن را تمیز کنید. ۶ ساعت پیش از حمل آن، از برق بکشید. با کمک گرفتن از متخصص سامانه یخ درست کن و آب سرد کن را از لوله کشی منزل جدا کنید. حین جابجایی احتمال دارد صدمه هایی به اثاثیه وارد بشود.

ادامه

اگر در مدت زمان ۷۲ ساعت دستگاه شما به دمای سرد کننده نرسد از متخصص برای رفع این ایراد بهره ببرید. اگر در تایم حمل و نقل ناچارا آن را افقی جابجا کنید، بعد از گذاشتن آن در محل جدید ۲۴ ساعت بعد از آن استفاده کنید.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان از کادری توانا برای حمل ساید شما بهره می برد، ساید یک دستگاه بسیار حساس می باشد که بایستی براساس قواعد خود حمل شود که ما برای حمل ساید شما از پرسنلی توانمند و خوش رو بهره می گیریم. حمل یخچال ساید شما با وانت و نیسان و … حمل و نقل خواهد شد.

کلام آخر

جا به جایی ساید یکی از دشوار ترین بخش هایی است که در حمل اثاثیه می توان نام برد که بایستی بر اساس قواعد مخصوص خود حمل شود شرکت اسباب کشی با کادری متخصص و آماده در خدمت است. جابجایی ساید بایستی به طور اختصاصی برایتان انجام شود، در گام نخست شما می توانید با شرکت ما تماس برقرار کنید و سرویس های پذیرش را طی کنید.

برخی از وسایل بدلیل وزن و یا اندازه نیاز به مهارت تخصصی برای بسته بندی و جابجایی دارند. وسایلی مانند گاز، یخچال، ماشین لباسشویی پیانو و … که علاوه بر دقت در حمل و انتقال نیاز به دقت خاص در زمان بسته بندی نیز دارند. دقت کنید که بسته بندی و حمل وسایل سنگین منازل، ادارت و کارخانجات کار هر کسی نیست و می تواند خطرناک و حتی کشنده باشد. کارگران مجرب شرکت باربری و اسباب کشی تارازبار شما را در این کار یاری می رسانند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

طریقه جابجایی یخچال ساید موقع حمل اثاثیه منزل در اصفهان

طریقه جابجایی یخچال ساید و نقل مکان ساید موقع حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسیار مهم می باشد.

و جزئی ترین برخورد به آن احتمال دارد موجب معیوب شدن یخچال بشود.

جابجایی اختصاصی ساید از سرویس های حمل بار می باشد که در مقوله حمل اثاثیه  اصفهان است.

از آنجایی که ارزش مالی یخچال ساید بالا می باشد جابجایی آن در حمل بار در اصفهان بسیار خطیر است.

این کار لزوم بهره مندی از کادری متخصص و مجرب حمل بار اصفهان را بیشتر می‌کند.

یخچال های بزرگ ساید پس از جابجایی و پس از عبور از راه پله ها ممکن است خسارت ببیند.

بهره مندی از لوازم مورد نیاز باربری مثل پوشش پارچه ای و جعبه و همین طور بعضی اصول.

کمک شایانی به ایمنی وسایل حساس می کند.

پس از جایگذاری یخچال در منزل جدید، از متخصص امور فنی شرکت تولید کننده درخواست می شود.

تا یخچال را آماده کار کردن کند.

ضمنا بعد از اتمام کار متخصص یخچال قابل استفاده نیست.

و دست کم شش ساعت بدون استفاده مانده و بعدا به برق زده شود. شکل ۱

شکل ۱-حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شیوه حمل یخچال ساید در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

صدمه هایی که هنگام جابجایی ساید به آن وارد می شود

خش خوردگی یکی از رایج ترین آسیب هایی است.

که موقع حمل اثاثیه منزل در اصفهان یخچال ساید احتمال دارد با آن مواجه شوید.

این مشکلات در خانه هایی که راه پله هایی کم عرض دارند، بیشتر است.

ادامه

این شرکت یک گروه چند نفره را برای جا به جایی ساید شما ارسال می کند که با خود ابزار کار مانند آچار و پیچ گوشتی را برای باز و بسته کردن در ساید با خود همراه دارند که در صورت نیاز به باز و بسته کردن درب ساید این گروه فرایند باز و بسته کردن را نیز بر عهده می گیرند، شرکت حمل بار اصفهان توصیه می کند که پیش از این که ساید را حمل کنید آن را با قواعد و قوانین خاص باربری خود بسته بندی کنید.

حمل بار سرویس های بسته بندی را به صورت اختصاصی و مشابه کشورهای قاره سبز به شیوه استرچ رپ و بابل رپ انجام خواهند داد، افتخار شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که در همگام با شما باشد تا  اسباب کشی اصفهان را به بهترین شکل انجام دهد.

حمل گاو صندوق

امروزه بیشتر سازمان ها، شرکت و حتی افراد معمولی بخش زیاد یا تمام دارایی های ارزشمند خود (از قبیل: ارز، طلا و نقره، پول نقد، مدارک و…) را در گاوصندوق های بزرگ و یا کوچک قرار می دهند.گاهاً حمل گاوصندوق های کوچک و سبک براحتی توسط یک یا دو نفر صورت می گیرد. ولی برای مجموعه هایی که گاوصندوق های بزرگ دارند، پیشنهاد ما این است که از یک شرکت حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی کمک بخواهند. چرا که این حمل گاوصندوق های بزرگ و سنگین می تواند بسیار خطرناک و منجر به آسیب دیدگی های شدید و مصدومیت های جبران ناپذیر گردد.برخی از خدماتی که شرکت حمل بار تارازبار در زمینه حمل گاوصندوق انجام می دهد عبارتند از:

  • بسته بندی گاوصندوق های سبک و سنگین
  • حمل گاوصندوق خانگی، سازمانی و اداری با امنیت بالا
  • حمل گاوصندوق های سنگین و سبک

حمل وسایل سنگین منازل

هموراه در منازل وسایل سنگین و بزرگی وجود دارند که در هنگام اسباب کشی به دغدغه ای بزرگ برای خانواده ها تبدیل می گردند. وسایلی مانند یخچال، بوفه و ویترین، کمدها و قفسه ها، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، گاو صندوق، پیانو، تحت خواب، مبلمان راحتی و… وسایلی هیتند که اگر در هنگام جابجایی آن ها دقت کافی نداشته باشید می تواند منجر به آسیب دیدگی شخص و یا آسیب دیدن وسایل منزل شود. برخی از خدماتی که تارازبار (شرکت حمل اثاثیه منزل) در زمینه حمل وسایل سنگین منازل انجام می دهد عبارتند از:

بسته بندی و حمل یخچال، بسته بندی و حمل بوفه و ویترین، بسته بندی و حمل کمدها و قفسه ها، بسته بندی و حمل تلویزیون، بسته بندی و حمل ماشین لباسشویی، بسته بندی و حمل ماشین ظرفشویی، بسته بندی و حمل اجاق گاز، بسته بندی و حمل گاو صندوق، بسته بندی و حمل پیانو، بسته بندی و حمل تحت خواب، بسته بندی و حمل مبلمان راحتی و…

پیشنهاد تارازبار (شرکت حمل اثاثیه منزل)

اگر که میخواهید حمل اثاثیه منزل در اصفهان منزل، اداره و یا شرکت را شروع کنید، تارازبار کارآمدترین راهکارها را برای حمل وسایل شما دارد. تارازبار جا به جایی وسایل سنگین و قیمتی شما را به عهده میگیرد. وسایل سنگین مانند گاو صندوق و پیانو و….

میتوانید کار صفر تا صد را به تارازبار بسپارید و از دقدقه حمل اثاثیه راحت شوید.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم:

09103935080
09140772354
09138865239

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 شرکت حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و حمل بار تارازبار آماده حمل وسایل شماست. تارازبار با کمک از تجهیزات مناسب اسباب کشی، وسایل شما را  بدون آن که به ان آسیب وارد شود جابجا می کند.

ما به هدفمان در حمل اثاثیه رسیدیم.هدف ما کاهش استرس و افزایش اطمینان شماست.