خدمات ما

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

پرسنل با تجربه تاراز بار حمل و نقل اثاث شما در اصفهان را بصورت حرفه ای انجام میدهند و شما را در امر بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه منزل و یا اداره و شرکت کمک و راهنمایی می کنند. بسته بندی اثاثیه باید به صورت اصولی انجام شود.

حمل وسایل سنگین

حمل وسایل سنگین

وسایل سنگین مانند پیانو، گاو صندوق، یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، مبلمان و… را برای شما بدون آن که آسیبی ببینند و یا آسیبی به جایی یا کسی برسانند جابجا می کنیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل وسایل شکستنی

حمل وسایل شکستنی

وسایل و لوازم شکستنی منازل و ادارت شما، از شیشه و آیینه گرفته تا تلوزیون و لوازم آشپزخانه به صورت اصولی بسته بندی و به مکان جدید حمل می شوند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل جهیزیه عروس

حمل جهیزیه عروس

نوعروسان و تازه دامادان دیگر نگران حمل جهیزیه به منزل بختشان نباشند. تارازبار جهیزیه عروس را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین دقت به منزلشان می رساند.

حمل اسباب شرکت ها و ادارات

اسباب کشی ادارات و شرکت ها

جابجایی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان ادارات و شرکت ها شرایط خاص خودش را دارد. پرسنل باتجربه تارازبار با دقت و سرعت بالا این کار را برای شما انجام می دهند. بطور کل حمل و نقل در اصفهان با تاراز بار اصفهان بسیار راحت و مطمئن صورت میگیرد

اسباب کشی شبانه روزی

حمل اثاثیه منزل دراصفهان به طور شبانه روزی

در هرکجا که هستید و در هر زمانی که تصمیم به حمل اثاثیه در اصفهان و یا اداره خود نموده اید، کافیست با تارازبار تماس بگیرید. تارازبار شبانه روزی در خدمت شماست.