حمل و نقل در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان | بسته بندی اثاثیه

حمل پیانو در اصفهان با دقت

بسته بندی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل وسایل شکستنی

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (تارازبار)

بهترین خدمات حمل و نقل در اصفهان

بسته بندی درست در جعبه های شما باعث صرفه جویی در وقت و کاهش استرس غیرضروری می شود. جعبه هایی که خیلی پر هستند، خیلی ضعیف هستند، یا به درستی ضبط نشده ممکن است شکسته شود. نیاز به بسته بندی مجدد باشد. خوشبختانه، کارکنان مجرب تارازبار سهم نسبتاً خوبی از جعبه های بسته‌بندی شده را به خود اختصاص داده اند. بنابراین برای شما این لیست از نشانگرهای دستی را در کنار هم قرار دادیم. تا اطمینان حاصل کنید که جعبه های شما آماده حمل در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان است.

چرا میگوییم بسته بندی شیوه ی بخصوص خود را دارد؟

از جعبه های محکم استفاده کنید. جعبه را به لبه پر کنید و درب آن را مهر کنید. به این ترتیب، به راحتی می توانید جعبه ها را در بالای یکدیگر قرار دهید.

پایین و بالای جعبه را به طور ایمن نوار بزنید. این به قدرت جعبه کمک می کند و از صدمات در هنگام جابجایی جلوگیری می کند. جعبه های روباز آسان برای انباشت آسان نیستند و بیشتر در معرض آسیب به محتویات هستند.

جعبه های بزرگتر را با وسایل سبک تر بسته کنید. آنها می توانند خیلی سنگین باشند که در غیر این صورت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به مشکل برخورد میکند. با جعبه های غول پیکر غیر منقول پر از حاشیه کتاب روبرو شده ایم. برای جلوگیری از این می خواهید مطمئن شوید.که وسایل سنگین مانند کتاب و سوابق در جعبه های کوچکتر بسته بندی شده اند. بنابراین وزن همچنان قابل کنترل است.

سنگین ترین وسایل را روی چند جعبه پخش کنید. این جعبه ها را با وسایل سبک تر مانند حوله ها یا اسباب بازی های نرم متعادل کنید. وسایل سبک تر را در بالا بسته بندی کنید.

هنگام بسته بندی وسایل شکننده از بسته بندی یا روزنامه های حبابی کافی استفاده کنید. انتقال دهنده های شما جعبه ها را با احتیاط اداره می کنند. اما محتوای آن هنوز هم در هنگام انتقال ممکن است در داخل جعبه پیچیده شود.

نحوه حمل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در اسباب کشی

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، به نکات حمل صحیح ماشین لباسشویی اشاره کردیم. اما درباره تلویزیون، یکی از مشکلاتی که ممکن است بر اثر اشتباه در نحوه حمل تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در اسباب کشی برای تلویزیون شما پیش بیاید، آسیب فیزیکی به بدنه یا شکستن پنل تلویزیون می‌باشد.

در این متن سعی داریم نکات کوتاهی را با هم مرور کنیم و احتمال آسیب به تلویزیون را کاهش دهیم.

طریقه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی

شاید شما هم دیده باشید که برخی از خانواده ها هنگام اسباب کشی، تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی خود را با خودروی سواری و روی صندلی عقب آن جابجا می‌کنند.

این کار علاوه بر زحمت زیاد، می‌تواند احتمال آسیب را به شدت بیشتر کند.

یک ترمز ناگهانی، یا یک اتفاق ناشی از کمی بی‌دقتی در موقع خارج کردن تلویزیون از روی صندلی عقب کافی است که یک تلویزیون با صفحه (پنل) شکسته روی دستتان بماند. پس توصیه های ایمنی را هنگام حمل حتما جدی بگیرید:

1- تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی خود را به هیچ وجه بدون کارتن و یونولیت در اطراف کارتن، جابجا نکنید (اگر یونولیت‌ها را هنگام خرید تلویزیون دور انداخته‌اید، با یونولیت‌های ساده موجود در بازار، اطراف کارتن تلویزیون را طوری پر کنید که تلویزیون در کارتن کاملا محکم و ثابت باشد). ضمنا درب کارتن را حتما چسب بزنید.

2-  تلویزیون را در حالت عمودی حمل کنید و آن‌را نخوابانید (خواباندن تلویزیون روی صفحه یا پنل، یک اشتباه نابخشودنی است!).

3- ترجیحا توسط دو نفر، کارتن تلویزیون را از زمین برداشته و بین سایر اثاثیه منزل خود و در جایی محکم، جاسازی کنید (دو نفر، نه بیشتر و نه کمتر!).

4- هنگام جاسازی تلویزیون در خوردو، مراقب باشید که احتمال افتادن یا فشار سایر وسایل با یک ترمز یا تکان شدید وجود نداشته باشد. خصوصا وسایل نوک تیز مانند گوشه تخت خواب یا سایر وسایل، تهدیدی جدی به شمار می‌آیند.

5- تلویزیون خود را در مراحل ابتدایی اسباب کشی در کارتن گذاشته و آن را تا انتهای اسباب کشی باز نکنید تا احتمال صدمه به آن بر اثر برخورد سایر وسیله ها، از بین برود.

6- ترجیحا تلویزیون را (حتی با بسته بندی کامل) در خودرو حمل بار جابجا نمایید و از جابجایی آن با خودرو سواری تا حد امکان اجتناب کنید. لطفا در حمل اثاثیه منزل در اصفهان به نکاتی که باربری تاراز بار در اختیارتان قرار میدهد را حتما رعایت فرمایید.

‌ ‌

برای بسته بندی و حمل تلویزیون به کمک نیاز دارید؟

همانطور که گفته شد، اشتباه در نحوه حمل تلویزیون ال ای دی در اسباب کشی می‌تواند خاطره آغازین در منزل جدید را برای افراد ناراحت کننده کند.

در صورتی که مبدا و مقصد شما شهری غیر از اصفهان است همچنان می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. نمایندگان ما در شهر شما هستن

09103935080

بسته بندی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

هرگونه دستورالعمل لازم را روی جعبه ها، به ویژه “شکننده” و “این سمت بالا” بنویسید. این امر به جابجایی ها کمک می کند تا با اطمینان از هر جعبه استفاده و بسته بندی کنند.

هر جعبه را به وضوح برچسب بزنید که در آن اتاق قرار دارد. در طرفین جعبه نیز بنویسید، به طوری که برچسب حتی در هنگام جمع شدن جعبه قابل مشاهده باشد.

ممکن است بخواهید نوشتن برچسب / دستورالعمل خود را روی نوار بسته بندی در نظر بگیرید. به این ترتیب، وقتی نوار را حذف می کنید. جعبه ها مانند جدید برای دفعات بعدی در اطراف هستند.

جعبه های بسته بندی شده خود را در انبوهی مرتب جمع کنید انتقال دهنده ها بتوانند روی چرخ دستی های خود چرخ کنند.

فراموش نکنید که یک بسته جداگانه از ملزومات لازم برای شب اول را در خانه جدید خود داشته باشید. مواردی مانند وسایل توالت، دستمال توالت، آب بطری، تنقلات و تغییر لباس را در مواردی که نمی توانید همه چیز را به موقع باز کنید قرار دهید.

حمل پیانو در اصفهان با دقت

حمل پیانو در اصفهان با دقت

حمل وسایل شکستنی

در حالی که افراد متحرک با چرخ دستی، پتو و تسمه آماده شده اند. برخی از دارایی های شما می توانند از آمادگی بیشتر از شروع حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهره ببرند.

به عنوان مثال تلویزیون ها به بهترین وجه در جعبه های اصلی خود جابجا می شوند. به این دلیل است که تولید کننده آنها را برای انتقال و با دلیل مناسب طراحی کرده است. فوم اطمینان حاصل می کنند که صفحه شکننده در موقعیت خود قفل شده است. در صورت وجود یک برآمدگی در جاده، تحت تأثیر آنها قرار نمی گیرد. اگر جعبه اصلی را ندارید، تنها نیستید شما هنوز هم می توانید از این وسیله محافظت کنید. اما باید به استفاده از مقوا یا بسته بندی حبابی که با استفاده از نوار متحرک امن است، به عنوان بالشتک اضافی توجه کنید.

سایر موارد ذاتی شکننده مانند رایانه های شیشه ای مشابه هستند. در حالی که کالای موجود در قسمت عقب کامیون نگه داری شود، محافظت بیشتری نیاز دارد. سعی کنید وسط سفره با بسته بندی حباب بپیچانید و گوشه ها را با مقوا محافظت کنید. به یاد داشته باشید که کارگران هنوز هم نیاز دارند که بتوانند سفره را در یک نقطه معقول قرار دهند. تا با خیال راحت آن را جابجا کنند.

حمل مبلمان

سایر مبلمان و میز های جداشونده، قبل از حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیاز به جداسازی قطعات دارند. این موارد به گونه ای طراحی شده اند که در پیکربندی خود منتقل شوند. همانطور که از تخته خرده چوب (و در برخی موارد مقوا) ساخته شده اند. این موارد نمی توانند فشارهای حمل و نقل و حمل و نقل را در هنگام مونتاژ حفظ کنند. اگر واقعاً عجله دارید و وقت ندارید که اینها را از هم جدا کنیم (اینکه مجبور شوید این کار را برای شما انجام دهد)، ما هنوز هم می توانیم آنها را جابجا کنیم. اما در صورت آسیب دیدن در حالی که مجبور به پذیرش آنها هستید باید قبول کنید. در وضعیت ساخته شده خود، آنها تحت پوشش ضمانت خسارت ما قرار نمی گیرند.

لپ تاپ ها، جواهرات، کیف پول شما و سایر اشیاء با ارزش دیگر باید برای حمل و نقل بسته بندی شوند. در صورت امکان در اتومبیل با شما جابجا شوند. این بدان معنی است که می توانید تمام وقت مراقب آنها باشید. ما یک سری نکات بیشتر در مورد حمل اثاثیه منزل داریم.

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان (تارازبار)

 تارازبار، با بهره گیری از کارکنان و کارگران ورزیده و مجرب در امر بسته بندی و اسباب کشی و همچنین با داشتن ناوگانی مجهز از بهترین وسایل حمل اثاثیه خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان و شهرهای اطراف معرفی کرده است.