بعد از تمام شدن مراسم عروسی و بازگشت از ماه عسل ، نوبت این است که زوج سر خانه مشترک خود بروند برای چنین امر حساسی باید از شرکت حمل جهزیه عروس در اصفهان استفاده کرد . برای اینکه وسایل نوعروسان بسیار حساس و شکننده می باشند با انتخاب شرکت حمل جهیزیه عروس این کار را می توان با خیال آسوده انجام دهیم .

مواردی مهم در حمل جهیزیه عروس در اصفهان

برای حمل و اسباب کشی نوعروسان باید چندین مورد را لحاظ کرد ، از جمله تهیه فهرست و متمایز کردن اثاثیه شکستنی و چیدمان در ماشین حمل و منزل نو .

یک فهرست از اثاثیه عروس تهیه کنید :

حتما باید از اثاثیه عروس یک فهرست تهیه کنید که در مواقع جابجایی موردی از یاد نرود .

تعیین کردن اثاثیه شکستنی :

هر بخشی را جهت راحت تر شدن جابه جایی اثاثیه و نیز چیدمان تعیین کنید و بعد از خالی کردن در همان بخش بگذارید مثل اسباب آشپزخانه در جای خودشان و …

جدا کردن اسباب خرده ریزه :

اسباب خورده ریزه را سعی کنید از بقیه اثاثیه جدا و با ماشین خودتان جا به جا کنید .

واگذاری کار به کادر مجرب و حرفه ای :

با توجه به ازدحام جمعیت از فامیل در چنین روزی ، از کادر مجرب که توانایی و باتجربه در حمل اسباب کشی هستند کمک بگیرید زیرا حمل جهیزیه عروس بسیار حساس و مهم است .

قرار دادن اثاثیه سنگین در نزدیک در ورودی :

اثاثیه سنگین و بزرگ را در نزدیک در ورودی بگذارید و ابتدا آن ها را داخل ماشین بگذارید . جا دادن آن ها در ماشین آسان تر انجام می شود .

مدیریت بر روی روند انجام حمل اثاثیه :

خیلی باید دقت کنید بر روی اثاث کشی منزل در اصفهان ، چنانچه جا به جایی جهیزیه درون مجتمع و یا آپارتمان می باشد ، مناسب است یک شخص را در طبقه بالا و دیگری را در طبقه پایین بگذارید و البته به حیاط و پله هاهم نظارت داشته باشید .

انتخاب کارتن مناسب برای حمل جهیزیه عروس در اصفهان

برای حمل جهیزیه عروس در اصفهان باید از کارتن های نو و محکم استفاده کنید . انواع مختلی کارتن وجود دارد . مثل کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه و …

کارتن سه لایه :

این نوع کارتن از سه لایه مقوا مستحکم تشکیل شده است . که به نسبت مقاومت خوبی که دارند برای حمل اثاثیه سبک ، مناسب تر است .

کارتن پنج لایه :

این نوع کارتن بسیار مقاوم و با استقامت بالایی هستند . برای حمل جهیزیه عروس در اصفهان وسایل سنگین و گران بها را در این نوع کارتن قرار دهید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *