حمل-اثاثیه-منزل-در-اصفهان232

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

چرا اسباب کشی امری استرس زا است؟

کسی که تاکنون اقدامی در خانه انجام داده است موافقت خواهد کرد. یکی از چالش برانگیزترین وقایع زندگی، از نظر جسمی و عاطفی، هر کسی می تواند از آن عبور کند.

 در نظرسنجی اخیر، دو سوم از مردم رأی دادند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان در بالای لیست استرس خود قرار دارند. این باعث اضطراب بیشتر از شکست روابط، طلاق و شروع کار جدید می شود.

نیکی لیدبرت، مدیر اجرایی خیریه اضطراب انگلستان توضیح می دهد: “این یکی از استرس زا ترین چالش های زندگی است. به این دلیل است که نیاز به مقابله با تغییرات را دارد. وی گفت: اسباب کشی منزل نشان دهنده یک تغییر در زندگی است. در مورد تغییر و ناآشنایی است و برای بسیاری از افراد باعث استرس و اضطراب می شود. اکثر ما آشنایی، روال و نظم را دوست داریم. وقتی در حال حمل اثاثیه منزل هستید، هیچ یک از آنها را ندارید.

بعلاوه باعث ایجاد تأثیر موجبات تغییر در طول زندگی می شود. شما فقط خانه خود را تغییر نمی دهید. ممکن است در یک منطقه جدید باشید، باید برای فرزندان خود مدارس جدیدی پیدا کنید. رفت و آمد جدیدی را برای کار به دست آورید، یک پزشک عمومی و دندانپزشک جدید پیدا کنید.

او می گوید اگر احساس استرس یا اضطراب می کنید، این کاملاً طبیعی است. خانم لیدبتر می گوید: “این نشانه ضعف نیست، یک واکنش قابل فهم است.

منظم باشیم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

عدم نظم، عدم اطمینان و تحرک ناشی از حمل اثاثیه منزل میتواند. شرایط اساسی بهداشت روانی مانند اضطراب، اختلال فشار خون و افسردگی را ایجاد کند.

دکتر سندی مان، مدرس ارشد روانشناسی در دانشگاه لانکاشایر مرکزی، موافق است. او می گوید: حمل اثاثیه منزل می تواند یک تجربه بسیار پرتحرک باشد.

گفت: این یک اغتشاش گسترده است، ما ذاتاً موجودات ارضی هستیم که آشنایی و روال را دوست دارند.

بنابراین عدم اطمینان و هرج و مرج زیادی را در زندگی ما ایجاد می کند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان می تواند فشار خاصی به خانواده ها و روابط ببخشد.

دومین مورد که قابل توجه قرار گرفته است، تمرکز هفته آگاهی از سلامت روان است که از 16 تا 22 ماه برگزار می شود. شخصیت تلویزیونی تریشا گو دارد. یک عضو خانواده و یک فعال سلامت روان، استرس را هم خوب می شناسد. او می گوید: من نه تنها خانه های کوچک را اسباب کشی کرده ام. از یک قاره به قلمرو دیگر اسباب کشی کرده ام. والدین همیشه هنگام حمل اثاثیه منزل بچه ها از دوستان و خانه خود احساس گناه می کنند. کاری که نمی توانید از عهده انجام آن برآیید این است که تأثیر احتمالی روی شما را نادیده می گیرد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل-اثاثیه-منزل-در-اصفهان222

آمادگی از قبل

آمادگی نیز می تواند در مدیریت سطح استرس کمک کند. اگر می توانید کارهایی را از قبل انجام دهید. خود را با آدرس جدید تغییر دهید، با یک پزشک عمومی جدید در منطقه ثبت نام کنید. از قبل برنامه ریزی کنید که مبلمان و وسایل در چه اتاق هایی قرار می گیرند.

 همه اینها به روز حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمک می کند. کمی احساس غرض و کنترل بیشتری کنید.

به همان اندازه که ممکن است در آن زمان احساس شود. سعی کنید روی جنبه مثبت آنچه انجام می دهید متمرکز شوید. خانم لیدبتر می گوید: “به جای تمرکز بر دشواری یک حرکت، تغییر را در آغوش بگیرید.”

“اگرچه ممکن است کارهای زیادی انجام شود، اما استراحت گاه به گاه مهم است.”

دکتر مان توصیه می کند به یاد داشته باشید که چرا تصمیم خود را گرفته اید. او می گوید: “شاید شما در حال حمل اثاثیه منزل در اصفهان به خانه ای بزرگتر، یا به یک منطقه زیبا، دوستان و خانواده نزدیکتر باشید.

خودتان در اولویت باشید

“به خود یادآوری کنید که چرا این همه تلاش می کنید.”

در طی یک زمان استرس زا، خانم لیدبتر و دکتر مان توافق دارند که مراقبت از خودتان مهم است.

“به اندازه کافی بخوابید و خوب بخورید. خیلی مراقب باشید که مراقب خود باشید.”

اگرچه ممکن است کارهای زیادی انجام شود، سعی کنید یک استراحت گاه به گاه نیز داشته باشید. دکتر مان گفت: “استراحت امری ضروری است.” “این که آیا این پیاده روی، سفر به سینما، ملاقات با یک دوست است. مهم نیست چه کاری انجام می دهید. تا زمانی که هیچ ارتباطی با حمل اثاثیه منزل در اصفهان خانه شما نداشته باشد. ذهن و بدن شما نیاز به استراحت دارد.”

تمرینات ساده آرامش بخش

دکتر مان گفت: برخی از تمرینات ساده تنفس می توانند به شما احساس آرامش بیشتری دهند. “گوشه ای آرام پیدا کنید و بنشینید، بایستید یا دراز بکشید. تنفس عمیق از طریق بینی خود به تعداد پنج نفس تنفس کنید. سپس به آرامی برای پنج نفر بازدم کنید. این کار را تا پنج دقیقه انجام دهید. ذهن خود را پاک کنید و روی احساس آرامش و احیا تمرکز کنید.”

اضطراب انگلستان از تکنیک های ذهن آگاهی برای مقابله با استرس و اضطراب حمایت می کند.

لیدبتر می گوید:”برنامه ذهن آگاهی را بارگیری کنید و فقط ده دقیقه در روز دور از حرکت می تواند سودمند باشد.”

با این حال او می گوید اگر شروع به تجربه علائمی. از قبیل نوسانات خلقی، کف پا عرق و کف پا و عدم توانایی تمرکز کنید. این علائمی هستند که شاید شما برای مقابله با سطح استرس و اضطراب خود. شاید به کمک های تخصصی مراجعه کنید. یک روانشناس یا یک مشاور.

نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که احساس غرق شدن طبیعی است. دکتر می گوید: “ حمل اثاثیه منزل در اصفهان به دلایل خوبی به عنوان استرس زا اصلی زندگی ذکر شده است.

“با خود مهربان باشید و بدانید که شبهای بی خوابی و نگرانی قبل و بعد از یک حرکت طبیعی است. همه راهنمایی های پیشنهادی را بپذیرید: از نظر قابلیت سازماندهی شما اندکی نیست. و اگر مردم به شما کمک می کنند، به آنها کاری خاص برای انجام دادن بدهید. یک کار مناسب که می توانید از لیست خود خارج شود.