تعداد کمی از افراد منتظر بسته بندی هستند. حتی زمانی که مشتاقانه منتظر حرکت خود باشند. برای آسان تر کردن امور باید کار هایی کرد. مهم است که حداقل یک ماه قبل از تاریخ حرکت، جمع آوری جعبه ها را شروع کنید. سوپر مارکت ها و بیمارستان ها تمایل دارند که جعبه های تمیز و با اندازه ایده آل داشته باشند. می توان از آنها بخواهید مقداری برای شما نگه دارند. برای به حداقل رساندن زمان، زود بسته بندی را شروع کنید و برای شروع آماده خواهید بود.تارازبار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تمام وسایل مورد نیاز برای بسته بندی و جعبه های در حال حرکت در اندازه های مختلف را جمع کنید. برای بسته بندی وسایل در اندازه های مختلف به اندازه های مختلف جعبه متحرک قوی نیاز خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که مواد بسته بندی با کیفیت خوب و جعبه یا کارتن متحرک قوی خریداری کرده اید. ممکن است عاقلانه باشد که برای توصیه ها با یک شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مشورت کنید. همچنین، خرید لوازم حمل اثاثیه منزل را در نظر بگیرید:

  • لوازم لنت
  • ورق های بسته بندی
  • روزنامه ها، کاغذ و روزنامه های باطله
  • قیچی
  • نوار بسته بندی
  • برچسب زدن
  • ماژیک

یک جعبه با مدارک مهم را که در طول حرکت به آن نیاز دارید، درست کنید. در آن رزرواسیون کامیون در حال حرکت، کدهای پرداخت، سوابق دامپزشکی حیوان خانگی، راهنمایی برای جابجایی.

اطلاعات تماس با افراد مهم و موارد دیگر را در آن قرار دهید.تارازبار

شروع کار و سازماندهی

این پرونده را در مکانی امن مانند کیف پول یا کیف شخصی خود نگه دارید. همچنین باید در مکانی باشد که در شلوغی که ممکن است ایجاد شود گم نشود. حمل اثاثیه منزل در اصفهان

قبل از چند روز یک چمدان یا جعبه برای هر یک از اعضای خانواده بسته بندی کنید. شامل صابون، مسواک جدید، خمیردندان، حوله، تیغ یکبار مصرف، برخی از لباس های مورد نیاز.

به این ترتیب همه چیزهایی که به آنها نیاز دارند به راحتی قابل دستیابی است.

این جعبه ها یا چمدان ها را در مکانی امن نگه دارید.

برخی از لباس های قدیمی را که می توانید برای بالشتک استفاده کنید، جمع کنید. موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود. به هر حال باید لباس ها را نیز بسته بندی کنید. میشود 2 تیر با یک نشانه هم لباس ها را بسته بندی کردید هم بالشتک درست کردید.

در مورد ظروف شیشه ای، هر کدام را در یک جوراب بپوشانید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان

از پشت تنظیمات پیچیده مانند پشت تلویزیون خود عکس بگیرید. این کمک میکند وقتی به خانه ی جدید رفتید. خواستید سیم هارا به هم وصل کنید و آن را درست کنید در زمان کمتری انجام دهید. همچنین نیاز به کسی نداشته باشید برای نصب. همچنین ممکن است بخواهید برای مدل چیدمان قاب و دکوراسیون تزئینی یک عکس را بگیرید. در کل از جاهایی که نیاز به تزئین دارند و یا نصب کردن عکس بگیرید. این مجموعه کار ها به سرعت شما کمک میکند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی به طور مؤثر و کارآمد

در محل فعلی خود یک جعبه بسته بندی بزرگ تهیه کنید. فضای خوب و گسترده ای را می خواهید که بتوانید تمام وسایل خود را بکشید و رها کنید. همچنین شما میتوانید مراحل بسته بندی را تسریع کنید. در اینجا جعبه ها، مواد بسته بندی و قلم، نوار و برچسب های خود را خواهید داشت. این اتاق شما در حال ساخت است. حمل اثاثیه منزل در اصفهان(تارازبار)

به محض اینکه هر جعبه را بسته بندی کردید. با چسب و یا طناب باید کاملاً آن را ببندید. علاوه بر برچسب اتاق و محتویات، یک عدد نیز روی آن قرار دهید. مثلاً اگر شما 50 تا جعبه داشته باشید بعد از جا به جایی میتوانید اگر جعبه ای نیست و گم شده آن را تشخیص دهید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی را شروع کنید. هر مورد جداگانه را به درستی با لایه های کافی از ورق های بسته بندی، حباب یا لباس ببندید. وسایل را درون یک جعبه با مراقبت دقیق در بهترین حالت ممکن قرار دهید تا از آسیب جلوگیری شود. وسایل سنگین تر را باید در قسمت پایین قرار دهید. وسایل سبک تر را باید در قسمت بالای جعبه ها قرار دهید. در هر جعبه تا حد امکان تعداد موارد دریافت کنید تا تعداد جعبه های موردنیاز خود را کاهش دهید.

نکاتی بیشتر برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

وسایل سنگین مانند کتاب، اسباب بازی و غیره را در جعبه های کوچک بسته بندی کنید. با این حال باید دقت داشته باشید که در هر جعبه چقدر وسایل میگذارید. جا دادن خیلی از وسایل در جعبه کار آسانیست. اگر جعبه سنگین شود ممکن است از دست کارمند ها بیوفتند. یا جعبه آسیب ببیند پاره شود. ممکن است وسایل شما بشکند یا به آن آسیب وارد شود پس حتماً به موارد گفته شده دقت زیادی کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان

وسایل شکننده یا شکسته را با دقت و توجه بیشتری بسته بندی کنید. در صورت لزوم، از لایه های بیشتری از بسته بندی چنین مواردی استفاده کنید. بسته بندی وسایل را بین بطری ها و کلاه ها قرار دهید تا از نشتی جلوگیری شود. در نظر بگیرید که پنبه را بین لوازم آرایشی شکننده نیز قرار دهید.

برای پر کردن فضاهای خالی از روزنامه استفاده کنید.