اصول حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای همه سخت و دشوار است. همه  آن را به خاطر سختی و مشقت هایش بد میدانند. شکستن ظروف و خسارت به اسباب و نرخ زیادش و وقت گیر بودن آن یک واهمه است. در این روز پرمشغله به دلیل ازدحام و شلوغی مجبور به رعایت یک سری اصول میباشید.

یکی از این راه ها سپردن حمل اثاثیه منزل به یک شرکت مناسب است.

در این روز به خاطر هم همه باید نگران کودکان و Pet ها  بود.

حمل Side by side با مشکل همراه است به ویژه اگر در طبقات بالا تر باشید.

برای اثاث کشی به تایم طولانی نیاز است.

نگرانی های حمل اثاثیه منزل اصفهان

یک نفس بکشید. یک لیست از اسبابتان را تهیه و ایجاد کنید. ذهن و خیال خود را آماده کنید. پی  اسباب غیر لازم  نروید. این امور  باعث  صرفه جویی در وقت و کارمان میشود. همچنین این کار باعث نظم در امور میشود. نگرانی ها را کاهش میدهد و یک اسباب کشی بی دغدغه برای شما فراهم میکند. پس بلند شوید و یک لیوان آب بنوشید و شروع به کار کنید.

پاکسازی وسایل در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

یکی از موارد انتقال رهایی از دست  اسباب به درد نخور میباشد. یک کیسه بردارید و لوازم اضافی را جمع کنید. اسبابی که دیگر به آن ها نیاز ندارید. انهایی  که در انبار یا زیر زمین خانه میباشد. اسباب کودکانتان که دیگر به آنها احتیاج نیس. انهایی  که دیگر غابل تغییر و درست شدن  نیستند. از دست آن ها راحت شوید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی اسباب

در آغاز  اسباب شکستنی را باکس کنید. با این امر از آسیب در تایم حمل اثاثیه منزل در اصفهان  جلوگیری میکنند. از روزنامه  و کاغذ و لباس برای باکس کردن بهره ببرید. برای اینکه به ظروف آسیب نرسد ان ها را در باکس های مخصوص خود قرار دهید. میتوانید از یک حوله برای این کار بهره ببرید. ظروف را مابین حوله قرار دهید. روی باکس های آن ها با ماژیک هایلایت کنید.  آن ها را در آخرین مرحله جا به جا کنید. این را بدانید که آسیب به این ظروف جبران ناپذیر است و هزینه ی زیادی میبرد. با مراقبت از آنها از این خسارات جلوگیری کنید.

جابجایی کمد لباس در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کشو ها را خالی نکنید. خالی شدن کشو کاری بیهوده است. آن ها را به صورت مرتب در جای خوشان قرار دهید. از بی نظمی جلوگیری کنید. حمل را آسان بکنید. میشود آنها را داخل یک نایلون قرار دهید. با رعایت این امور استرس و نگرانی را از خود کنید. می توانید از باکس ها جدا برای قرار دادن لوازم بهره ببرید. روی همه ی  باکس ها را نام نویسی کنید. اسباب ریز مثل دکمه ها را در باکس مجزا قرار دهید. این امر یک  اثاث کشی بی دغدغه را به همراه دارد. نظم و آرامش یک امر مهم در اثاث کشی میباشد.

حمل اثاثیه منزل  اصفهان را با  رعایت اصول به راحتی به پایان رسانید.

وسایل با ارزش

جواهرات در حمل اثاثیه منزل در اصفهان را باید به تنهایی جابه جا کنید. به خاطر حساس بودن این اسباب احتمال سرقت یا آسیب انها وجود دارد. با این اوضاع اقتصادی خود را به خسارت نیندازید. حتما از دوستان و آشنایان کمک بگیرید.

اسباب بازی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب بازی را داخل باکس بگذارید. با این کار  از آسیب آنها پیشگیری کنید. می شود برای این امر از کودکتان بهره ببرید. بطلبید اسبابش را در باکس بگذارد. این کار از سردرگمی شما میکاهد. کار شما را هم کاهش میدهد. علاوه بر آن، آنها را مستقل میکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

جمع کردن تابلو در حمل منزل در اصفهان

در رابطه با تابلو های کوچک میشود آنها را به درون حوله قرار داد. آنها را در باکس های مخصوص قرار دهید. این تابلو ها حساس اند و احتمالا هزینه ی زیادی هم دارند. شاید هم تاریخی یا عتیقه اند. ممکن است از سمت عزیزی به ما رسیده باشد. در رابطه با تابلو های بزرگ آن ها را به گوشه ی وانت یا خاور تکیه دهید.

نکات مهم در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اگر تمامی موارد بالا را رعایت کردین آرامش دارین و استرس را از خود دور میکنید.

برای راحتی کار وسایل هر اتاق را جداگانه باکس کنید. سپس به اتاق دیگر بروید.

کاری که باید بکنید این است که در آخر باید یک گشت در خانه بزنید. همه موارد را انجام دهید. چیزی را گم نکنید. چیزی را جا نگذارید. در پایان تمامی باکس ها را چک کنید؛ و سپس آنها را در خانه ی جدید بچینید.

قبل انتقال به خانه ی جدید حتما آنجا را مرتب کنید.

اگر خانه ی جدید نیاز به تعمیر دارد پیش از حمل اثاثیه منزل اصفهان انجام دهید.

رنگ و روغن یا کاغذ دیواری را ترتیب دهید سپس شروع به انتقال کنید.

کارگر حمل اثاثیه منزل در اصفهان

برای اثاث کشی بهتر و راحت تر از یک شرکت مناسب بهره ببرید.